Zpět na titulní stranu - VOJTa Herout
Cz En
Kontakt:
 
VOJTa Herout
+420 774 376 880
vojtaherout@gmail.com
Tip pro návštěvníky:
 
věděli jste, že většinu ze zde vystavených fotografií můžete zakoupit, a už jako umělecké dílo v rámu nebo jako licenci k užívání v jakékoliv podobě?

 
Objevte s námi kouzlo benátského karnevalu!
Středa, 09. července 2014
 
Přihlaste se na jedinečný pětidenní workshop a zažijete barevný rej v jednom z nejkrásnějších evropských měst. Budete mít možnost nafotit samotné vyvrcholení 14-denního karnevalového veselí za asistence ne jednoho, ale hned dvou lektorů.

Pořadatelem je tým Fotoexpedice.cz.
 
Registrujte se hned! - registrace probíhá na stránkách fotografického klubu Focusclub, formulář najdete na odkazované stránce úplně dole
Kapacita naplněna! V tuto chvíli přijímáme už pouze náhradníky. (10.1.2015)
 
Workshop benátský karneval a Burano 2015
 
Na co se můžete těšit?
Workshop benátský karneval a Burano 2015 Masky, masky, masky,...
Benátky jsou jich v období karnevalu plné - my se pokusíme ukázat vám je ve chvíli, kdy se kolem nich bude točit jen minimum dalších turistů a fotografů.
Workshop benátský karneval a Burano 2015 Burano
Jeden malý barevný domeček vedle druhého, mezi nimi vy a - jak jinak během karnevalu - masky.
Workshop benátský karneval a Burano 2015 místní benátské tržiště
Podíváme se na něj ve chvíli, kdy tam budou jen trhovci, rybáři, ryby... a my. Potrápíme tam nejen závěrky fotoaparátů, ale také chuťové buňky.
Workshop benátský karneval a Burano 2015
Klasika s gondolami - určitě si najdeme čas i na tradiční snímky za východu i západu slunce.
Program
 
Workshop je sestaven s maximálním důrazem na fotografování - budeme se snažit vždy být na nejlepším místě v ideálním světle. Poroučení větru a dešti v ceně bohužel ještě není, třeba příští rok ;-)
Podrobnější informace o programu dostanou registrovaní účastníci.
Workshop benátský karneval a Burano 2015
Součástí programu bude také focení na malebném ostrůvku Burano. I zde se promenují masky, ale oproti Benátkám je tady mnohem větší klid a ostrov je tak ideálním místem pro odpočinek od karnevalového ruchu.
Obecné informace
 
Termín: 14. - 18. 2. 2015
Délka akce: 5 dní
Počet účastníků: max. 6 fotografů + 2 lektoři
Cena: 14.250,-Kč - Registrujte se hned!
Cíl cesty: Benátky, Burano
Odjíždíme: z Prahy
Součástí ceny je: doprava (pojedeme pohodlným velkoprostorovým vozem Renault, pro 8 osob), ubytování (máme zajištěný hotel, 4 noci ve dvoulůžkových pokojích), lektorné (dva lektoři k dispozici po celou dobu konání akce)
Není v ceně: stravování (využijeme místních zdrojů), doprava na místě (hotel je blízko Benátek, dopravovat se budeme každý den místní dopravou), pojištění (doporučujeme všem účastníkům uzavřít cestovní pojištění)
Workshop benátský karneval a Burano 2015
Prázdné ulice jsou v Benátkách po dobu karnevalu spíše malým zázrakem. Vy ale takové chvíle zažijete a vyzkoušíte si realizaci vlastních nápadů a komunikaci s maskovanými účastníky.
Lektoři
 
Martin Kamín - zkušený cestovatel a fotograf, organizátor fotografických expedic
VOJTa Herout - všestranný fotograf na volné noze, častý nemaskovaný účastník karnevalu v Benátkách, Benátky má prochozené z východu na západ i ze severu na jih.
 
Oba lektoři vám budou k dispozici po celou dobu konání akce - od nasednutí do auta až do doby, kdy se vaše podrážky opět dotknou pražské dlažby
Workshop benátský karneval a Burano 2015
Benátský karneval je především o pestrých barvách, ale většině masek to sluší i v černobílém provedení.
Kam dál?
 
Pokud vás karneval láká, honem se zaregistrujte, kapacita workshopu je omezená!
Kdyby vám toto povídání nestačilo, můžete si přečíst, jak se v Benátkách fotí, když počasí nepřeje - článek "Karneval v Benátkách 2014 - pohledem fotografa"
Warning: mysql_fetch_array(): 15 is not a valid MySQL result resource in /mnt/data/accounts/a/abulafia/data/www/vojtaherout.com/clanek.php on line 134
Fotografie související s článkem

       K tomuto článku se neváže žádný snímek z galerie.
© Design & fotografie & kódování by VOJTa Herout, 2004-2015
 
Všechny zde publikované fotografie a texty jsou předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000, §11 a bez svolení autora je tedy jakékoliv jejich užití zakázáno! polozka pozadi polozka pozadi polozka pozadi polozka pozadi polozka pozadi polozka pozadi